משרדים להשכרה באזור המרכז והשרון

בחיפוש משרדים להשכרה, ובמיוחד כאשר מדובר באזור המרכז, ישנה חשיבות רבה לבחון שורה של פרמטרים מעבר לארבעת הקירות בהם ממוקם המשרד. פרמטרים אלה כוללים שירותים בסביבה המיידית, תנועה ועורקי תחבורה אל המקום, קירבה אל שחקנים חשובים בענף ו/או אל לקוחות חשובים וכן הלאה. על כך יש להוסיף כמובן את הפרמטרים שאותם בוחנים באופן שגרתי, כדוגמת גודל המשרד, הקומה, כיווני האוויר והנוף, העיצוב הפנימי, מיזוג, ניהול מבנה ועלויות תחזוקה שוטפות.

מכלול ייחודי ויוצא דופן של ערכים

אנטרפארק הוא פארק עסקים בסמוך לא.ת. יד חנה שבשרון, המציע מכלול ייחודי ויוצא דופן של ערכים, שהופך אותו לאחת האופציות הטובות ביותר לכל סוגי המשרדים המעוניינים להתמקם באזור המרכז. בשכירת משרד בפארק, תוכלו ליהנות מעורקי תחבורה ראשיים ופתוחים המביאים אתכם מאזור מטרופולין תל אביב אל המשרד בתוך רבע שעה עשרים דקות. באזור עצמו תוכלו ליהנות משלל שירותים לעובדים, לרבות מסעדות ודוכני מזון, מרכז מסחרי, גני שעשועים וגני ילדים אליהם תוכלו לרשום את ילדיכם.

גמישות מרבית בתכנון ועיצוב המשרד על פי הסטנדרטים הנדרשים

את המשרד עצמו תוכלו לתכנן באופן עצמאי, בזכות טכניקה חדשנית לעיצוב מודולרי של מרחב המשרד הפנימי. בכלל זה, ניתן להזיז קירות, לגבש את מספר החדרים הנדרשים במשרד, ולחלק את החלל בכל צורה שנראית לכם. כמו כן, תוכלו להיעזר בשירותי עיצוב פנים מקצועיים, על מנת לתכנן את המרחב ולעצב אותו בהתאמה לסטנדרטים הנדרשים לכם. השטחים והמרחבים הציבוריים במבני המשרדים של אנטרפארק, מעוצבים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומשלבים רמת עיצוב גבוהה ותכנון מתקדם של המרחב, לרבות לובי מפואר, שירותים ציבוריים, אזורי חניה נרחבים ועוד. בתנאים אלה, תוכלו לפתוח במקום כל משרד, ולא משנה לאיזה ענף אתם משתייכים.

סביבה עסקית, המעודדת עשיית עסקים ושיתוף פעולה

כמו כן, פארק העסקים אנטרפארק בא.ת. יד חנה, מציע שטחים להשכרה לצרכי מסחר ועסקים, מבני אחסון להשכרה ושלל משרדים להשכרה בכל גודל, ובהתאמה לכל סוגי העסקים. ריכוז הפעילות העסקית בתוך פארק אחד גדול, מאפשר לכם גישה קלה וזמינות גבוהה לשחקנים רבים נוספים, איתם תוכלו לפתח שיתופי פעולה, פשוט על בסיס מיקומו הגאוגרפי של המשרד שלכם. אווירת העסקים בפארק ניכרת בכל פינה, מעודדת חשיבה עסקית והתנהלות עסקית, ועל אף שרבים לא מודעים לכך או לא מייחסים לכך חשיבות, זהו אחד היתרונות החשובים שיודעים פארקים עסקיים להציע ללקוחותיהם.

מה דעתך?